За підтримки Уряду Вінниця придбає 40 нових автобусів та 30 нових тролейбусів

15:43 18 Липня 2013 року

«В рамках Програми активізації економіки Уряд надає системну підтримку місцевим громадам для оновлення парку громадського транспорту. Зокрема, Уряд підтримав проект Вінницької міської ради з оновлення рухомого складу автобусного та тролейбусного парків в м. Винниця», - сказав Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул.
Він зазначив, що в рамках проекту за державної підтримки до кінця року Вінницькою міською радою буде придбано 40 нових автобусів та 30 нових тролейбусів на загальну суму понад 113,5 млн грн.
«Для придбання цих транспортних засобів Уряд надає Вінницькій міській раді гарантії для отримання довгострокового кредиту на 10 років. Повернення кредиту буде здійснюватися за механізмом співфінансування державного та місцевих бюджетів по схемі 50/50. Тобто 50% кредиту буде повертати держава і ще 50% - буде повернуто за рахунок коштів бюджету м. Вінниця», - сказав Олександр Вілкул.
Він зазначив, що реалізація таких проектів – це приклад ефективної співпраці центральної виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. «Підтримка Урядом регіональних проектів сприяє соціально-економічному розвитку регіонів, створює умови для підвищення якості життя людей», - сказав Віце-прем’єр.
Олександр Вілкул також зазначив, що для реалізації цього проекту замовлення на нові автобуси та тролейбуси буде розміщено на вітчизняних підприємствах після проведення тендеру.
«Імпортозаміщення шляхом підтримки вітчизняного виробника – це потужний імпульс для розвитку національної економіки. А це означає відкриття в Україні нових виробництв, розробка нових технологій, створення нових робочих місць та підвищення заробітних плат», - сказав Олександр Вілкул.