Вже у понад 500 міст та сіл України впроваджено технологію роздільного збирання побутових відходів
Значний потенціал збереження ресурсів криється у вторинній переробці, зокрема, побутових відходів, і використання їх, в тому числі, як альтернативного палива. Вже у понад 500 міст та сіл України впроваджено технологію роздільного збирання побутових відходів. Це втричі більше, ніж у минулому році
Віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул під час робочої наради на новому сортувальному комплексі побутових відходів держпідприємства «Укрекоресурси» в Дніпропетровську
- Запуск нових сортувальних комплексів дозволить повернути у виробництво та економіку держави коштовні ресурсні компоненти та сприятиме вирішенню проблеми забруднення довкілля. Сьогодні лише 4% від загальної кількості відходів переробляється для вторинного використання. Наше завдання збільшити цей показник до 35%, як в європейських країнах, - сказав Олександр Вілкул.
Як повідомив Віце-прем’єру керівник ДП «Укрекоресурси» Дмитро Радіонов, після переробки відходів на новій лінії, сировина потраплятиме на підприємства для вторинного використання і виробництва, зокрема, біопалива (брикетів, пілетів), картону, паперу, тари, упаковки, плитки, ниток, сітки та ін.
Комплекс сортировки бытовых отходов "УкрЭкоресурсы"
«Значний потенціал збереження ресурсів криється у вторинній переробці, зокрема, побутових відходів, і використання їх, в тому числі, як альтернативного палива. Вже у понад 500 міст та сіл України впроваджено технологію роздільного збирання побутових відходів. Це втричі більше, ніж у минулому році», - сказав Віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул під час робочої наради на новому сортувальному комплексі побутових відходів держпідприємства «Укрекоресурси» в Дніпропетровську.