1 вересня 2013 року в Україні відкриється ще 12 нових шкіл

12:21 18 Червня 2013 року

«Згідно з планом на 18 червня 2013 року вже чверть від загальної кількості шкіл та 27% дитячих садків підготовлені до початку нового опалювального сезону та нового навчального року. До кінця серпня всі навчальні заклади мають отримати паспорти та акти готовності», - сказав Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул під час селекторної наради з керівниками регіонів з питань виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України». 

До нового навчального року має бути капітально відремонтовано близько 2 тис. шкіл. Зокрема, буде проведений ремонт систем опалення в понад 1 тис. учбових закладів, відремонтовано майже 4 тис. котелень, відновлено 3,5 тис. харчоблоків та 2,5 тис. спортивних залів.

Крім того, до 1 вересня 2013 року будуть введені в дію 12 нових шкіл на майже 3 тис. місць. Ще в 7 школах будуть добудовані нові корпуси та спортзали. Також до Дня Знань буде завершено реконструкцію 21 школи, в яких буде вчитися понад 8 тис. учнів.

«Загалом в Україні мають бути підготовлені до осінньо-зимового періоду майже 19,5 тис. шкіл та 16,5 тис. дитсадків», - сказав Олександр Вілкул.

У селекторній нараді також взяли участь Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник, заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Григорій Семчук, заступник голови Фонду державного майна України Ігор Хотей, а також голова Ради міністрів АР Крим, голови обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій, їх заступники, начальники департаментів та управлінь освітою.